THILA COFFEE HAKKIMIZDA

Markamız adını Yemen’in kahve merkezi Thila Köyü’nden almaktadır.

Firmamız Thila Coffee 1984 yılında Ankara’da hizmet vermeye başlamıştır. 5000 metrekare açık, 1000 metrekare kapalı alanda kurulu; iklimlendirilmiş kahve saklama deposu, SCA’nın (Specialty Coffee Association) koyduğu kurallar çerçevesinde hizmet veren uzman kadrosuyla, kahve sektörüne değer katmak amacıyla yoluna devam etmektedir.
Uzman kadrosuyla üretim, operasyon, teknik destek, danışmanlık gibi alanlarda çözüm odaklı ve kazanç sağlayan adımlarıyla; müşterilerimizin vizyonlarını geleceğe taşımak için hareket eden Thila Coffee, hammaddesini kendi ithal ederek, seçkin ve özel ürün yelpazesi ile Horeca ve Perakende alanında örnek projelerin gelişimine katkıda bulunmaktadır.
Thila Coffee; kahve severlere kaliteli filtre kahvelerini 3. Nesil kahve ekipmanları ile deneyimleyerek, rafine kahve tatlarına yolculuğun kapısını aralamaktadır.
Sunduğumuz hizmetin yüksek profilini, her yıl kahve aldığımız üreticilerin tarlalarını ziyaret ederek ürün devamlılığıyla sağlamış bulunmaktayız. Sizleri de bizimle beraber gelişerek büyümeye davet ediyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİ

PAZARTESİ – CUMA

09:00 ~ 18.00

EPOSTA – TELEFON

+90 312 299 00 02 ~ info@thila.com.tr